Lubisz, kiedy Twój mąż dba o siebie? Co jakiś czas podrzucasz mu do kosmetyczki jakieś nowości rynkowe? Jeśli chcesz wybrać dla niego jakiś zestaw kosmetyków na prezent, to sprawdź jakie inspiracje dla Ciebie przygotowaliśmy. Wyszliśmy z założenia, że kosmetyki są bardzo klasycznym i uniwersalnym upominkiem. Takie prezenty można wręczać panom w każdym wieku. Doskonałymi ku temu okazjami są Mikołajki, święta Bożego Narodzenia, imieniny, dzień chłopaka lub urodziny. 

Kilka kultowych produktów

Który z panów przez dłuższy czas potrafi obejść się bez maszynki i pianki do golenia? Nawet jeśli nasz tata lub mąż na co dzień nosi brodę, to wcześniej czy później przychodzi taki moment, w którym trzeba zadbać o swój zarost. W specjalnych sklepach, ale także w dobrych drogeriach można znaleźć zestawy kosmetyków dedykowane do pielęgnacji wąsów i brody. Mamy tu na myśli nie tylko maszynki i pianki do golenia, ale także kremy i maseczki dedykowane do włosów na brodzie. Ich celem jest poprawa jakości i kolorytu zarostu, odżywienie i nawilżenie włosów. A skoro już mowa o typowych męskich kosmetykach, to woda po goleniu czy pianka do golenia, to legendarne zestawy, które przypadną do gustu panom w każdym wieku.

Ekskluzywne perfumy męskie

Idealny zestaw kosmetyków na prezent dla mężczyzny może zawierać także jakieś eleganckie perfumy oraz dopasowany do nich dezodorant. W drogeriach półki sklepowe aż uginają się od męskich zapachów dedykowanych dla panów o różnym usposobieniu. Elegancki mężczyzna na pewno doceni jakiś klasyczny i zarazem romantyczny zapach. Z kolei pan, który na co dzień jest mocno aktywny, może ucieszyć się z perfum o intensywnej nucie zapachowej, która mocna przyciąga uwaga.

Nowoczesne zestawy kosmetyków

Kompletując zestaw kosmetyków na prezent dla rodziny dla mężczyzny, możemy wybrać nowoczesne kosmetyki, które jeszcze parę lat temu adresowane były tylko do kobiet. Mamy tu na myśli odżywcze kremy przeciwzmarszczkowe, serum pod oczy czy maseczki nawilżające i ujędrniające skórę szyi i twarzy.